Je winkelwagen is momenteel leeg
Creëer je eigen spa thuis met al deze heerlijke producten! 3-delige badgeschenk bestaande uit een bad olie, badzout en een heerlijke geurkaars. Allemaal leuk verpakt in een mooie mintgroene geschenkverpakking.
Creëer je eigen spa thuis met dit heerlijke wellness cadeaupakket! 3-delige badgeschenk bestaande uit een bad olie, badzout en een heerlijke geurkaars. Allemaal leuk verpakt in een mooie mintgroene geschenkverpakking.
Ga na een lange dag lekker in bad en gebruik daarbij de bad olie met heerlijke lotus en jojoba geur. Strooi wat badzout in bad en steek de geurkaars aan om lekker te ontspannen. Je huid voelt daarna weer lekker schoon en gehydrateerd aan. Dit setje komt in een mooie mintgroene cadeauverpakking! Ideaal om cadeau te geven aan je geliefde, vrouw, vriendin of moeder.
Dit cadeaupakket bestaat uit:
Dit is een mooi cadeau voor haar en onder andere aanbevolen voor de volgende gelegenheden:
Items van productcarrousel