Je winkelwagen is momenteel leeg
Bad cadeau bestaande uit een douchegel en een heerlijke bodylotion. Voor dit setje zijn de verzorgende en frisse producten Eucalyptus en lemon grass gebruikt.
Bad cadeau bestaande uit een douchegel en een heerlijke bodylotion. Voor dit setje zijn de verzorgende en frisse producten Eucalyptus en lemon grass gebruikt. De heerlijke geurencombinatie van deze producten maken de douchegel erg aangenaam om aan te brengen. Gebruik na een lange dag lekker de douchegel in een douchespons en masseer dit rustig in ronde bewegingen op je lichaam. Laat het even intrekken. Spoel het dan af en breng daarna de verzorgende bodylotion aan. Je huid voelt weer lekker schoon. Dit setje komt in een leuke cadeauverpakking met een kraft uiterlijk.
Deze handverzorging geschenkset bestaat uit:
Dit bad cadeau is ideaal om weg te geven als verjaardagscadeau of om iemand te verrassen op Valentijn, Kerst of Moederdag!